ow_smallebanner1.jpg

The Hague Swimming

Maarten is na 163 km. zwemmen gestopt met zijn monstertocht. Het zoutgehalte in zijn bloed was niet goed en in overleg met de arts is besloten te stoppen. Maarten is overgebracht naar een ziekenhuis voor onderzoek maar houdt hier in ieder geval geen blijvende schade aan over volgens de organisatie.

Maarten heeft ondanks het niet halen van de 200 km. zwemmen wel wat teweeg gebracht in Nederland en met name in Friesland. Op de kant stonden zelfs in de nacht velen om hem aan te moedigen. Hij heeft met zijn actie wederom een geweldig bedrag gegeneerd voor KWF Kankerbestrijding.

Op 26 augustus werd bekend dat de zwemtocht een bedrag van 4,3 miljoen euro heeft opgeleverd waarmee de beoogde 11 onderzoeken bekostigd kunnen worden. UIteindelijk werd bekend dat de actie 5 miljoen heeft opgeleverd voor KWF