wz_smallebanner1.jpg

Kalender wedstrijdzwemmen

apr
19

vr 19 apr

apr
21

zo 21 apr

apr
22

ma 22 apr

apr
27

za 27 apr

The Hague Swimming

Geweldig resultaat in de Landelijke Zwemcompetitie! voor The Hague Swimming

De ploeg in de A Klasse wist met een thuiswedstrijd in het Hofbad, zichzelf te verbazen met vele persoonlijke records. In de ranglijst stegen we van een 8e naar de 6e plaats.  Een fantastisch resultaat,

Ook de ploeg in de Hoofdklasse heeft een geweldig goed resultaat geleverd. Met een 1e plek is de koppositie weer boven verwachting verdedigt en daarmee was het een zeer geslaagde dag in Veenendaal. De ploeg moet zich nu gaan opmaken voor de finaleronde waarin het Kampioenschap van Nederland op het spel staat. Dat zou natuurlijk geweldig zijn. Dit alles zal plaatsvinden op 20 april a.s. in het Sloterparkbad in Amsterdam waarbij we uiteraard zoveel mogelijk supporters willen hebben. Noteer dit dus maar alvast in uw agenda,


Klik voor de volledige stand van de hoofdklasse hier

Klik voor de volledige stand van de A-klasse hier

 Zie ook https://bit.ly/2YDN1HS